Wellness 2000

Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty

Služby

On-line objednávka

Nejsnažší cesta k nám.
Zarezervujte si svůj termín online

Kniha návštěv

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám.

Svíčkování Tádé

Při tomto specifickém postupu se jedná o vysoce účinnou metodu alternativního ozdravného procesu.

Je možné jej provádět jednak jako součást kombinovaných terapeutických procedur, především masáží, nebo meditativních a relaxačních postupů, tak je po zaškolení vhodný i pro některá domácí použití.

Tělové svíčky "Tádé" jsou vyráběny výhradně ručními postupy v soukromém podniku Bioház v maďarském Hévizu (jednom z vysoce energeticky nabitých geomíst), pro jejich tvar hovoří nejeden důvod a při jejich vzniku hrály zásadní roli mnohaleté léčitelské zkušenosti (léčitelství v Maďarsku nelze vykonávat bez absolvování mnohaletých léčitelských odborných škol a úspěšného složení přísných zkoušek) s různorodým terapeutickým využíváním tělových svíček v praxi.

Optimální čas hoření, který bývá u každé osoby individuální, zajišťuje přesná délka svíčky, jež představuje 22 cm.

Základní princip svíčkování:

Svíčka funguje na základě jednoduchého principu působení. Teplo a bioenergie vytvořené při hoření svíčky změkčují v těle nahromaděný maz, který je prostřednictvím známého tzv. komínového efektu vytahován směrem vzhůru, tedy z těla přes kůži ven.

Svíčky tímto způsobem napomáhají likvidaci zánětů v organismu a tak přispívají k celkové regeneraci lidského těla. Používáním svíček "Tádé" podporujeme samoléčebné procesy v těle a napomáháme celkové harmonizaci energií, které jsou tak důležité pro zajištění optimálního fungování ozdravných mechanismů.

Svíčkování Tádé | Klikni pro větší foto Svíčkování Tádé | Klikni pro větší foto Svíčkování Tádé | Klikni pro větší foto

"Tádé"-svíčky mají patentované složení i výrobní postupy. Sestávají se z bavlněného plátna stříhaného speciálním způsobem v určitých úhlech a sklonech, které je namáčeno do včelího vosku, aby byl prodloužen čas hoření a posléze i tlumen plamen. Vosk tak zvýší teplotu v místě aplikace a zabezpečí patřičnou intenzitu účinku. Při vhodném použití dokáže "svíčka" uvolnit energetické blokády a znovu nastartovat schopnost organismu vypořádat se se škodlivými vlivy buď zcela bez užívání klasických medikamentů nebo jejich účinek výrazně umocní. Proudění pozitivní energie se velmi usnadní a onemocnění začne ustupovat. Vzhledem k tomu, že svíčkou bývají ovlivňovány nikoli následky nýbrž příčiny našich neduhů, bývá odezva organismu hodně efektivní. Svoje blahodárné účinky mohou látky, které jsou v jednotlivých druzích "Tádé"-svíček dále obsaženy (bylinné výtažky viz. níže ), rozvinout též díky teplu a jím vytvářeného podtlaku.

Jako neodmyslitelná složka v této souvislosti funguje přidaná kurkuma, která má výrazné protizánětlivé účinky (poznáme podle tmavých usazenin) a dodává svíčce žluté zabarvení. Tímto způsobem se svíčka "Tádé" stává zcela vyjímečnou v oblasti alternativních přístupů. Svíčka na sebe naváže škodlivé látky a tak funguje na principu podobném jako antioxidanty (škodliviny se např. v podobě bakteriálních sloučenin usazují na vnitřních stěnách svíce). Rovněž se špatné látky dostávají z těla ven uvolněnými energetickými drahami. Svíčka je považována za lék budoucnosti, neboť se jejím včasným použitím dá velmi účinně dané osobě pomoci a lze takto pročistit patřičné dráhy jednotlivých orgánů.

Pokud jsou svíčky chráněny před světlem a uchovávány na chladném a suchém místě, je jejich kvalita zachována po neomezenou dobu.

Postup:

Ošetřované osobě dáme vypít min. 2 dcl vody. Místo aplikace lehce namasírujeme nejlépe křišťálovým olejem ve směru pohybu hodinových ručiček, čímž také napomáháme relaxaci svíčkované osoby. Pro správný účinek zajistíme klidné prostředí a ničím nerušené podmínky pro svíčkování...slabou esoterickou hudbu, místnost bez průvanu, tlumené osvělení.

Na užším (spodním) konci svíčky přidržíme čtvereček gázy, poté přiložíme svíčku na místo aplikace (abychom zamezili falešnému kouři - unikající dým ze spodního otvoru) a svíčku na jejím širším (horním) konci zapálíme. Dbáme, aby svíce hořela ve svislé poloze a držíme ji dvěma prsty (ukazováčkem a palcem). Svíčku po celou dobu hoření nezvedáme, pouze případně posunujeme po povrchu kůže.

Účinek působení je možné znásobit opakovaným přikládáním (1 - 2x denně) dokud se nedostaví požadované ulehčení. Někdy mívá očistný proces turbulentní průběh a člověku se mohou dostavit nepříjemné pocity...bývá to v případě vydatné toxické zátěže organismu.

Svíčku necháváme dohořet po barevné logo ve spodní části a poté ji uhasíme v předem nachystané nádobce s vodou. Proces svíčkování trvá většinou asi 15 - 20 minut.

Svíčka "Tádé" odstaňuje z organismu negativní bloky, uvolňuje cestu k odplavení toxických látek, zlepšuje lidskou psychiku - člověk se cítí duševně vyrovnanější a mentálně stabilnější, svým působením "svíčka" vytváří prostor k zamyšlení se nad daným problémem a nalézání příčin způsobujících komplikace, případně efektivních prostředků k jejich odstranění.

Příklady aplikace svíčky "Tádé":

- zlepšení zraku, upravení zažívání, ženské a mužské pohlavní problémy, nervozita/podrážděnost, bolesti páteře, onemocnění kloubního aparátu, dutiny (i starší usazeniny), bolesti zubů, horní cesty dýchací, žlučníková onemocnění (aplikace současně s masáží kyčlí a boků), lymfatický systém (povrchový i hloubkový), plicní onemocnění, ledvinové kameny, kožní onemocnění, aj. Pozn.: Svíčka "nepracuje" pouze na fyzické rovině.

Kontraindikace:

Svíčku "Tádé" lze přikládat kdekoli kromě oblasti srdce, temene hlavy a na sliznice ani do otevřených ran!
Používání svíček nenahrazuje lékařskou léčbu ani odborné poradenství.

Indikace a doporučené druhy bylinných příměsí svíček na jednotlivé nemoci:

cedr (antiseptický, posilující, po těžších onemocněních
levandule / jasmín (vysoké vibrace)
meduňka (psychika)
eukalyptus (dýchání, svalstvo)
čajovník (záněty, lymfa)
máta (trávení, žlučník, játra)
ylang ylang (gynekologické záležitosti)
geranium (prostata, pohlavní orgány)
šalvěj / muškát (posilující)
heřmánek (záněty, zklidnění, prohřívání)
skořice (ledviny)akát (klouby)
mateřídouška (desibfekce, plísně)
růže (ženství, prozáření)
santal (podbřišek, 1.aě. čakra)
ušní svíčky:
citron, eukalypt, jasmín, růže, tea tree
Čakrové svíčky:
(i pro barevnou terapii)
Feng Shui - svíčky:
(jsou delší a širší)
Po aplikaci svíček začne každý jedinec prodělávat změnu...při pravidelném používání má změna trvalejší charakter.

Cena:

Celé ošetření trvá s úvodním diagnostickým pohovorem 60 minut. Jedná se z velké části o práci s energiemi a cena úkonu je 30,- Eur.

Je žádoucí dostavit se s malým předstihem, aby bylo možné včas se pozvolna naladit na nadcházející postup.

Více také v knize návštěv:

Chronický zánět ledvin a svíce Tade, odpověď naleznete v knize návštěv.

Nahoru

Novinky, archiv

Prodej dárkových poukázek pozastaven,

od května 2023,

Otevírací doba od září 2022

Ne-Čt (Sun-Thu) 8-20h

Covid-19

Bezpečnostní opatření

Zobrazit všechny novinky »

Nejnovější témata v knize návštěv:

  1. poukaz na ošetření
  2. test
  3. Masáž

Kontakty

WELLNESS 2000, Masáže Brno
Skácelova 18,
612 00, Brno-Královo Pole

Provozní doba:
Ne - Čt 8 - 20 hod.

Mgr. Petr TOMŠÍK (FKSP a fakturace):

Objednávky / koordinátor:
(8,00 - 9,00 a 17,00 - 18,00 hod.)
+420 602 626 262

Dárkové poukazy / prodej (domluva termínu pro vystavení a vyzvednutí):
+420 607 626 060

E-mail: koordinator.pro.wellness(zavinac)gmail.com
IČO: 478 73 671

Masérnu naleznete na
Skácelově ulici 18, Brno-Královo Pole, trolejbus 32, autobus 44, 84, 67,
tramvaj 12.

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám příspěvek do knihy návštěv. Pokud budeme umět, rádi odpovíme.