Wellness 2000

Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty

Služby

On-line objednávka

Nejsnažší cesta k nám.
Zarezervujte si svůj termín online

Kniha návštěv

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám.

Reiki a čakrová masáž (momentálně nedostupné)

Energetické ošetření těla metodou reiki:

Co je to reiki.

 • Reiki je energetický systém, který od pradávna existuje všude na Zemi i ve vesmíru. Reiki bylo koncem 19. století znovuobjeveno Dr. Mikao Usuim a jeho prostřednictvím předáváno dalším generacím. Dnes se reiki učí na celém světě lidé, kteří je chtějí poznat a využít pro zlepšení zdraví svého i okolního světa.
 • Položíme-li během dne např. spontánně svoji ruku na nějaké místo na těle, protože nás bolí, nebo chráníme-li svými pažemi či dlaněmi malé dítě, jedná se v případě oněch gest o formu "vzpomínek" na ty doby lidstva, v nichž reiki ještě patřilo ke každodennímu životu.
 • Prostřednictvím energie "reiki" v sobě dokážeme aktivovat přírodní energii životní síly, uvést ji do rovnováhy a umocnit její působení. Jedná se o velmi snadnou a efektivní metodu, která je jemná a nepředstavitelně účinná. Může ji aplikovat každý jedinec ve svém běžném životě.
 • Jedná se o "inteligentní energii", která proudí tím směrem, kde je energie nedostatek nebo kde je její tok blokován. Reiki "putuje" přímo k příčinám (původcům) disbalance a disharmonie, kde je nejsnáze přijímána, aby zde efektivně a pozitivně působila na kořen problému.

Co znamená reiki:

 • REI = univerzální + KI = životní síla
 • Slovo "reiki" jednak synonymem pro: univerzální životní energii proudící v nás a kolem nás - původní tvůrčí/tvořivou součást vesmíru. Pojem "reiki" má též i druhý hlavní význam: označuje naši schopnost tuto životní energii reaktivovat, a opět zvládat tuto životní energii pozitivně využívat.

Jak působí "reiki":

 • celostně na všech úrovních lidského bytí
 • řídí se podle potřeb příjemce
 • pomáhá překonávat nemoci a podporuje samouzdravovací procesy v těle
 • čistí a detoxikuje
 • odstraňuje blokády a harmonizuje nitro pro proudění energií
 • učí nás správně zacházet s emocemi
 • otvírá naše nitro pro přijetí vesmírných informací
 • přivádí nás do kontaktu s naším vnitřním centrem
 • je cestou k odhalení skutečnosti - čím opravdu jsme
 • V průběhu čakrové masáže dochází postupně k ošetření (harmonizaci) všech sedmi základních (případně devíti) hlavních energetických center (čaker) umístěných na ose lidského těla.
 • Masér v rámci hudební ("Andělské léčení čaker - Roland Santé") masážní procedury provádí přikládání harmonizujících polodrahokamů a příslušných speciálních mandal odpovídajících barev na jednotlivé čakry - místa na těle.
  první - základní čakra (kořene) “Muladhara”… jasně červená barva (uzemnění), -čich-
  druhá - sakrální čakra (centrum kříře) “Svadhisthana”...oranžová barva (element vody), -chuť-
  třetí čakra (solar plexus) “Manipura”...žlutá/zlatá (oheň), -zrak-
  čtvrtá - srdeční čakra “Anaháta” ...zelená, růžová, zlatá (vzduch), -hmat-
  pátá - krční čakra (komunikace) “Višuddhi” ...světle modrá, stříbrná (éter), -sluch-
  šestá čakra - čela (třetí oko) “Adžňa” ...tmavě modrá, všechny smysly-
  sedmá - korunní čakra (bytí) “Sahasrára” ...fialová, bílá, zlatá
  vedlejší čakry: dlaňová, loketní, kolenní, chodidlová a další.
 • Za další dvě důležitá energetická centra považujeme též tzv. léčitelskou čakru "Suria" (nacházející se mezi srdcem a pupkem) - je zdrojem sebedůvěry a schopnosti působit na vnější svět, formuje etické principy, vnitřní uvědomění a rozvíjí schopnost duševního samoléčení............................................ a magickou čakru "Vadžradhara" (nacházející se mezi srdcem a krční čakrou) - je zdrojem magické síly, rozvíjí schopnost probudit, kontrolovat a používat skryté síly člověka, ochraňuje od síly cizích škodlivých energií a negativního působení druhých (působí především v oblasti imunity organismu).
 • Mezi jedotlivými čakrami dochází ve zdravém těle k neustálému přenosu životní energie (tato proudí i v jednotlivých meridiánech (drahách) našeho těla.
 • Jsou-li přechody mezi jednotlivými čakrami zablokovány (např. psychickými traumaty, problémy všedních dnů, negativními emocemi), není možné aby energie správným způsobem proudila a posléze dochází k nastřádání komplikací tak, že jsme schopni tuto disbalanci zaznamenat již na fyzické úrovni našeho vnímání v podobě bloků, jež se manifestují různými obtěžujícími neduhy. Jedná se o nežádoucí stav, jemuž se nejlépe vyhneme včasnou prevencí. K ní patří mimo jiné i právě tzv. masáž čakrová (nezřídka doplněná barevným svíčkováním "Tádé" a působením tónů tibetských mís - podle zakladatele této harmonizační a rebalanční terapie - Petera Hesse).
 • Čakrová masáž je nevšedním a jedinečným masážním zážitkem, při kterém se masér po dobu 90 minut intenzívně věnuje jak fyzickému tělu, tak současně cíleně i jeho neviditelným součástem - čakrám, meridiánům, auře. Masáž je doprovázena působením vhodné hudby a terapeutická atmosféra je podpořena linoucí se vůní éterických aroma-olejů (Karel Hadek), která zlehka prostupuje prostorem.
 • Masáž provádíme v prostředí zastupujícím druhou čakru, tedy v oranžové místnosti se zelenými prvky 4. čakry a bílými doplňky čakry sedmé. Ve vyhřáté (předem vyvětrané) místnosti s tlumeným osvětlením. Obsaženy jsou též detaily příslušící jak první a třetí čakře, tak i čakře páté a šesté včetně léčitelské a magické frekvence.
 • Po ukončení vlastní aktivní části masážní ozdravné protistresové procedury setrvá klient na lehátku a při následném 20-30timinutovém relaxačně-regeneračním odpočinku nechává v sobě doznívat právě proběhnuvší energetické vibrace a jejich blahodárné působení na organismus.
 • Celková délka procedury včetně neodmyslitelné odpočinkové fáze (při které klienti často uvolněně usínají), trvá 120 minut.
 • Čakrová masáž se provádí na nahé tělo, které je průběžně zakrýváno tak, aby masírovanému bylo stále teplo.

Nahoru

Novinky, archiv

Prodej dárkových poukázek pozastaven,

od května 2023,

Otevírací doba od září 2022

Ne-Čt (Sun-Thu) 8-20h

Covid-19

Bezpečnostní opatření

Zobrazit všechny novinky »

Nejnovější témata v knize návštěv:

 1. test
 2. Masáž
 3. Oteklý loket

Kontakty

WELLNESS 2000, Masáže Brno
Skácelova 18,
612 00, Brno-Královo Pole

Provozní doba:
Ne - Čt 8 - 20 hod.

Mgr. Petr TOMŠÍK (FKSP a fakturace):

Objednávky / koordinátor:
(8,00 - 9,00 a 17,00 - 18,00 hod.)
+420 602 626 262

Dárkové poukazy / prodej (domluva termínu pro vystavení a vyzvednutí):
+420 607 626 060

E-mail: koordinator.pro.wellness(zavinac)gmail.com
IČO: 478 73 671

Masérnu naleznete na
Skácelově ulici 18, Brno-Královo Pole, trolejbus 32, autobus 44, 84, 67,
tramvaj 12.

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám příspěvek do knihy návštěv. Pokud budeme umět, rádi odpovíme.