Wellness 2000

Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty

Služby

On-line objednávka

Nejsnažší cesta k nám.
Zarezervujte si svůj termín online

Kniha návštěv

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám.

Reiki a čakrová masáž (momentálně nedostupné)

Energetické ošetření těla metodou reiki:

Co je to reiki.

 • Reiki je energetický systém, který od pradávna existuje všude na Zemi i ve vesmíru. Reiki bylo koncem 19. století znovuobjeveno Dr. Mikao Usuim a jeho prostřednictvím předáváno dalším generacím. Dnes se reiki učí na celém světě lidé, kteří je chtějí poznat a využít pro zlepšení zdraví svého i okolního světa.
 • Položíme-li během dne např. spontánně svoji ruku na nějaké místo na těle, protože nás bolí, nebo chráníme-li svými pažemi či dlaněmi malé dítě, jedná se v případě oněch gest o formu "vzpomínek" na ty doby lidstva, v nichž reiki ještě patřilo ke každodennímu životu.
 • Prostřednictvím energie "reiki" v sobě dokážeme aktivovat přírodní energii životní síly, uvést ji do rovnováhy a umocnit její působení. Jedná se o velmi snadnou a efektivní metodu, která je jemná a nepředstavitelně účinná. Může ji aplikovat každý jedinec ve svém běžném životě.
 • Jedná se o "inteligentní energii", která proudí tím směrem, kde je energie nedostatek nebo kde je její tok blokován. Reiki "putuje" přímo k příčinám (původcům) disbalance a disharmonie, kde je nejsnáze přijímána, aby zde efektivně a pozitivně působila na kořen problému.

Co znamená reiki:

 • REI = univerzální + KI = životní síla
 • Slovo "reiki" jednak synonymem pro: univerzální životní energii proudící v nás a kolem nás - původní tvůrčí/tvořivou součást vesmíru. Pojem "reiki" má též i druhý hlavní význam: označuje naši schopnost tuto životní energii reaktivovat, a opět zvládat tuto životní energii pozitivně využívat.

Jak působí "reiki":

 • celostně na všech úrovních lidského bytí
 • řídí se podle potřeb příjemce
 • pomáhá překonávat nemoci a podporuje samouzdravovací procesy v těle
 • čistí a detoxikuje
 • odstraňuje blokády a harmonizuje nitro pro proudění energií
 • učí nás správně zacházet s emocemi
 • otvírá naše nitro pro přijetí vesmírných informací
 • přivádí nás do kontaktu s naším vnitřním centrem
 • je cestou k odhalení skutečnosti - čím opravdu jsme
 • V průběhu čakrové masáže dochází postupně k ošetření (harmonizaci) všech sedmi základních (případně devíti) hlavních energetických center (čaker) umístěných na ose lidského těla.
 • Masér v rámci hudební ("Andělské léčení čaker - Roland Santé") masážní procedury provádí přikládání harmonizujících polodrahokamů a příslušných speciálních mandal odpovídajících barev na jednotlivé čakry - místa na těle.
  první - základní čakra (kořene) “Muladhara”… jasně červená barva (uzemnění), -čich-
  druhá - sakrální čakra (centrum kříře) “Svadhisthana”...oranžová barva (element vody), -chuť-
  třetí čakra (solar plexus) “Manipura”...žlutá/zlatá (oheň), -zrak-
  čtvrtá - srdeční čakra “Anaháta” ...zelená, růžová, zlatá (vzduch), -hmat-
  pátá - krční čakra (komunikace) “Višuddhi” ...světle modrá, stříbrná (éter), -sluch-
  šestá čakra - čela (třetí oko) “Adžňa” ...tmavě modrá, všechny smysly-
  sedmá - korunní čakra (bytí) “Sahasrára” ...fialová, bílá, zlatá
  vedlejší čakry: dlaňová, loketní, kolenní, chodidlová a další.
 • Za další dvě důležitá energetická centra považujeme též tzv. léčitelskou čakru "Suria" (nacházející se mezi srdcem a pupkem) - je zdrojem sebedůvěry a schopnosti působit na vnější svět, formuje etické principy, vnitřní uvědomění a rozvíjí schopnost duševního samoléčení............................................ a magickou čakru "Vadžradhara" (nacházející se mezi srdcem a krční čakrou) - je zdrojem magické síly, rozvíjí schopnost probudit, kontrolovat a používat skryté síly člověka, ochraňuje od síly cizích škodlivých energií a negativního působení druhých (působí především v oblasti imunity organismu).
 • Mezi jedotlivými čakrami dochází ve zdravém těle k neustálému přenosu životní energie (tato proudí i v jednotlivých meridiánech (drahách) našeho těla.
 • Jsou-li přechody mezi jednotlivými čakrami zablokovány (např. psychickými traumaty, problémy všedních dnů, negativními emocemi), není možné aby energie správným způsobem proudila a posléze dochází k nastřádání komplikací tak, že jsme schopni tuto disbalanci zaznamenat již na fyzické úrovni našeho vnímání v podobě bloků, jež se manifestují různými obtěžujícími neduhy. Jedná se o nežádoucí stav, jemuž se nejlépe vyhneme včasnou prevencí. K ní patří mimo jiné i právě tzv. masáž čakrová (nezřídka doplněná barevným svíčkováním "Tádé" a působením tónů tibetských mís - podle zakladatele této harmonizační a rebalanční terapie - Petera Hesse).
 • Čakrová masáž je nevšedním a jedinečným masážním zážitkem, při kterém se masér po dobu 90 minut intenzívně věnuje jak fyzickému tělu, tak současně cíleně i jeho neviditelným součástem - čakrám, meridiánům, auře. Masáž je doprovázena působením vhodné hudby a terapeutická atmosféra je podpořena linoucí se vůní éterických aroma-olejů (Karel Hadek), která zlehka prostupuje prostorem.
 • Masáž provádíme v prostředí zastupujícím druhou čakru, tedy v oranžové místnosti se zelenými prvky 4. čakry a bílými doplňky čakry sedmé. Ve vyhřáté (předem vyvětrané) místnosti s tlumeným osvětlením. Obsaženy jsou též detaily příslušící jak první a třetí čakře, tak i čakře páté a šesté včetně léčitelské a magické frekvence.
 • Po ukončení vlastní aktivní části masážní ozdravné protistresové procedury setrvá klient na lehátku a při následném 20-30timinutovém relaxačně-regeneračním odpočinku nechává v sobě doznívat právě proběhnuvší energetické vibrace a jejich blahodárné působení na organismus.
 • Celková délka procedury včetně neodmyslitelné odpočinkové fáze (při které klienti často uvolněně usínají), trvá 120 minut.
 • Čakrová masáž se provádí na nahé tělo, které je průběžně zakrýváno tak, aby masírovanému bylo stále teplo.

Nahoru

Novinky, archiv

Provoz masérny a živnosti přerušen.

na neurčito.

Prodej dárkových poukázek pozastaven,

od května 2023,

Otevírací doba od září 2022

Ne-Čt (Sun-Thu) 8-20h

Zobrazit všechny novinky »

Nejnovější témata v knize návštěv:

 1. poukaz na ošetření
 2. test
 3. Masáž

Kontakty

WELLNESS 2000, Masáže Brno
Skácelova 18,
612 00, Brno-Královo Pole

Provozní doba:
Ne - Čt 8 - 20 hod.

Mgr. Petr TOMŠÍK (FKSP a fakturace):

Objednávky / koordinátor:
(8,00 - 9,00 a 17,00 - 18,00 hod.)
+420 602 626 262

Dárkové poukazy / prodej (domluva termínu pro vystavení a vyzvednutí):
+420 607 626 060

E-mail: koordinator.pro.wellness(zavinac)gmail.com
IČO: 478 73 671

Masérnu naleznete na
Skácelově ulici 18, Brno-Královo Pole, trolejbus 32, autobus 44, 84, 67,
tramvaj 12.

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám příspěvek do knihy návštěv. Pokud budeme umět, rádi odpovíme.