Wellness 2000

Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty

On-line objednávka

Nejsnažší cesta k nám.
Zarezervujte si svůj termín online

Kniha návštěv

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám.

Kontakty

Studio WELLNESS 2000

Skácelova 18

612 00  Brno - Královo Pole

IČO: 478 73 671

Provozní doba:

Po - Pá: (8,00 - 20,00 hod.) / So - Ne /: (9,00 - 18,00 hod.)

Osobní návštěvu je vždy zapotřebí domluvit předem!

Rezervace termínů a objednávky:

Kontakty:

  • Mgr. Petr TOMŠÍK (FKSP a fakturace): info@masaze-brno.cz (odpovědný vedoucí)
  • Objednávky termínů - Mgr. Helena Sattler: +420 602 626 262

E-mail: koordinator.pro.wellness(zavinac)gmail.com,

Anreise:

 
Zvětšit mapu

Masérnu naleznete:
 na ulici Skácelova č. 18, v Brně - Králově Poli (trolejbus: 32, autobus: 44, 84, 67, tramvaj: 12)

V masérském studiu poskytujeme dva základní druhy služeb: vybraný komplex masážních technik  a masérských sestav + bezplatné konzultace pro stávající zákazníky. Kmenovým personálem studia, s nímž se vrámci návštěvy setkáváte, jsou výhradně nekuřáci a lidé vědomě praktikující zdravý životní styl. Masérské služby a bezplatný poradenský servis poskytujeme dle zásad etického kodexu Asociace masérů, terapeutů a léčitelů, jejímž je každý z nás řádným členem. Pravidelně svoje teoretické znalosti a praktické dovednosti rozšiřujeme - školíme se na odborných seminářích a prostřednictvím specificky zaměřených přednášek si osvojujeme metodiku účinných terapeuticko-masérských technik. Na základě nasbíraných zkušeností vytváříme vlastní sestavy tak, abychom následně mohli aplikací efektivních postupů dosahovat v praxi co nejlepších výsledků. Velký důraz klademe na osobní anamnézu každého jednotlivce a psychosomatické pozadí veškerých obtíží našich hostů. Tím se studio od roku 2000  řadí jako jedno z mála brněnských zařízení tohoto typu k masérnám s celostním pohledem na lidský organismus. V praxi též využíváme poznatky TCM a ajurvédské nauky o zdraví jakož i dalších alternativních medicínsko-léčitelských směrů. Cenné informace též čerpáme při vzájemném setkávání s některými externími kolegy stejně jako z pravidelných tuzemských i zahraničních rehabilitačních a fyzioterapeutických kongresů zaměřených na přednášky o léčebných tématikách a prevenci patologií pohybového aparátu. Věříme, že jsme tímto způsobem schopni zajistit vysokou kvalitu masérských služeb na základě dosažených kompetencí. Přesto se oficiálně řadíme k masérům s působností mimo oblast zdravotnictví.

V případě, kdy zjistíme, že naše znalosti na některý z individuálních případů nestačí, doporučíme Vám v rámci města Brna dobré fyzioterapeuty.

Naše zařízení se primárně zabývá účinkem masáží vrámci prevence civilizačních chorob, které v současné době bohužel nabývají vzrůstající tendence až epidemického rozměru. Toto zjištění nás vede k závěru, že příčina potíží spočívá nejen v genetické zátěži ale i v samotné podstatě evoluce a mnohobuněčnosti. Proto provádíme bezplatnou osvětu týkající se psychosomatického mechanismu předcházení zdravotním obtížím.

-----

S externími maséry-živnostníky od 1.1. 2012 z důvodu legislativních změn v Zákoně bohužel interně již nespolupracujeme. Rádi Vám doporučíme odborníky z řad ostatních brněnských i mimobrněnských kolegů, s nimiž jsme v uplynulých letech aktivně kooperovali a kteří u nás absolvovali svoji úvodní praxi. Těšíme se, že se nám bude i nadále ve formě blahodárných masážních procedur dařit pečovat o hosty našeho studia k jejich co největší spokojenosti.
-------------------------------------------------------------

Masérské studio funguje od roku 2005 současně jako forma doškolovacího centra - a představuje tak jakýsi "odrazový můstek" pro nadané jedince - budoucí samostatné maséry, kteří se u nás chtějí efektivně zdokonalit. Pořádáme též skupinové i individuální semináře pro zájemce z řad veřejnosti, kteří mají chuť dozvědět se důležité informace pro vlastní (domácí) potřebu. Výměnné diskuse probíhají formou bezplatných workshopů každou první sobotu v daném čtvrtletí a je zapotřebí se na ně předem přihlásit.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mgr. Petr TOMŠÍK (odpovědný vedoucí)  

    Je držitelem "Osvědčení kvality" Asociace masérů, terapeutů a léčitelů.

 

Mgr. Petr Tomšík Wellness 2000 Brno masér "Původně jsem vystudoval kartografii/geografii na brněnské přírodovědě. Profesionálním masérem jsem se stal v roce 1993, od roku 2000 pracuji jako OSVČ v Brně - Králově Poli . Své vzdělání pravidelně rozšiřuji na odborných masérských a léčitelských  setkáních v tuzemsku i v zahraničí".

"Dostatek životní energie (živy) získávám ze zahrady, ve které žiji, z rodinného lesa o nějž pečuji a z dobrých mezilidských vztahů. Dodržuji zdravý životní styl. Denně dělám jen tolik masáží, na kolik stačím - abych se cítil svěží a na každou masáž měl dostatek síly i nálady".

"Dobře se domluvím v německém, ruském, anglickém i španělském jazyce."

"Masáže jsou dle mých zkušeností v první řadě velmi vhodné jako prevence pro celkové zlepšení zdravotního stavu, pro uvolnění těla jakož i mysli a odpočinek duše, i pro dobrý pocit ze života a celkovou harmonizaci organismu. Schopnosti pomáhat uzdravovat otevřeným srdcem a přirozenou intuicí bývají často mnohem účinnější (celostnější) než přístupy založené pouze na klasické vědě - rozumu (zabývající se hlavně odstraňováním jednotlivých symptomů samotného onemocnění). Ideálním případem je dle mého názoru kombinace obou směrů, které se mohou navzájem velmi účinně doplňovat!"

Petr je vyrovnaným masérem, který ve volných chvílích nejraději pozoruje plující mraky na nebi. Svoji pozornost, čas a energii věnuje pravidelně duševní přípravě na setkání se svými hosty. Zabývá se především celostním pohledem na lidský organismus a jeho studiem. Velmi rád sleduje život fauny a flóry uprostřed přírody a těší ho, když může potřebné aktivně zbavovat bolestí a vypátrat jejich příčiny.

-----  Petr masíruje od neděle do čtvrtka------------------------------------------------------------------

Helena Sattler

    Je držitelkou "Osvědčení kvality" Asociace masérů, terapeutů a léčitelů.

 

Helena Sattler, konzultantAbsolvovala: Původním povoláním je němčinářka - tlumočnice/překladatelka. K jejím zájmům patří alternativní medicína... roční studium ajurvédy a přírodní medicíny - Praha (MUDr. David Frej), Lymfaticko-celulitní vzdělání - stupeň I. a II., 1.-4. semestr zájmového studia TCM-Brno, Rekvalifikační masérské vzdělní akreditované MŠMT ČR - klasické masáže, Dornova metoda - ČR, Dornova metoda - Německo, kursy: indická relaxační masáž hlavy, energetické ošetření těla metodou "reiki" - stupeň I.- III., auriculoterapie (celostní akupunktura mikrosystému ušního boltce), baňkování, meridiánová masáž, čakrová harmonizační masáž, moxování, aromaterapie - Karel Hadek, havajské masáže, bylinná masáž měšci "Tocosanol", (fonoforéza) rezonanční terapie - tibetské mísy Wien, svíčkování "Tádé", měkké mobilizační techniky - MUDr. Tichý, kinesiotaping,  aj. Je autorkou antistresové regenerační masáže (ARM) a Wellness-masáže chodidel (Vital). Ve volném čase se věnuje masérským workshopům, ajurvédským masážím, alternativní terapii funkční sterility a prevenci civilizačních chorob.

Hovoří plynule německým, ruským a španělským jazykem.

Helena je oblíbená pro svoji spolehlivost a zodpovědný přístup.

-----  Z rodinných a zdravotních důvodů Helena k dispozici pro soukromé individuální konzultace a rituální masážní sestavy aktuálně není  ----

Upozornění:

Helena se tématice věnuje výhradně ve volném čase a bezúplatně.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EXTERNÍ MASÉŘI (praktikující samostatně):

Mirek Janáček - samostatný masér

Bohumír Janáček - masér

Profesionálním masérem se stal v r. 1987.

Provádí: sportovní a rekondiční masáže

 Mirek pracoval v rehabilitačních zařízeních jako fyzioterapeut a je velmi zkušeným, pohodovým masérem.

 Masíruje v Brně - Žebětíně a jeho velkou zálibou jsou kromě masérnictví: sport, příroda a vnoučata.

Do našeho studia dochází na vyžádání - masíruje od středy do pátku.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

  


 

Nahoru

Novinky, archiv

Provoz masérny a živnosti přerušen.

na neurčito.

Prodej dárkových poukázek pozastaven,

od května 2023,

Otevírací doba od září 2022

Ne-Čt (Sun-Thu) 8-20h

Zobrazit všechny novinky »

Nejnovější témata v knize návštěv:

  1. poukaz na ošetření
  2. test
  3. Masáž

Kontakty

WELLNESS 2000, Masáže Brno
Skácelova 18,
612 00, Brno-Královo Pole

Provozní doba:
Ne - Čt 8 - 20 hod.

Mgr. Petr TOMŠÍK (FKSP a fakturace):

Objednávky / koordinátor:
(8,00 - 9,00 a 17,00 - 18,00 hod.)
+420 602 626 262

Dárkové poukazy / prodej (domluva termínu pro vystavení a vyzvednutí):
+420 607 626 060

E-mail: koordinator.pro.wellness(zavinac)gmail.com
IČO: 478 73 671

Masérnu naleznete na
Skácelově ulici 18, Brno-Královo Pole, trolejbus 32, autobus 44, 84, 67,
tramvaj 12.

Máte-li dotaz, žádost nebo připomínku, napište nám příspěvek do knihy návštěv. Pokud budeme umět, rádi odpovíme.